Transport międzynarodowy Zielona Góra

Chcesz ruszyć w świat z miasta Zielona Góra? Z nami transport międzynarodowy samochodem lub busem jest prosty! Zapraszamy do skorzystania z oferty przejazdów zagranicznych, dostosowanych zarówno do mniejszych grup, jak i sporej liczby osób. Posiadamy samochody, które mogą zabrać do 9 osób (razem z kierowcą). Alternatywę stanowią ekskluzywne limuzyny ze stajni Audi oraz Skody. Dostępne auta wyposażono w wiele udogodnień, poczynając od sporej przestrzeni bagażowej, przez gniazda 220 V, na foteliku dla dziecka kończąc.

Jako w pełni profesjonalna firma zadbaliśmy o wszelkie niezbędne licencje oraz certyfikaty. Ich zdobycie to warunek legalnego oraz profesjonalnego przewożenia osób. Do bezpieczeństwa podróżnych przykładamy bardzo dużą wagę. Podczas zagranicznych podróży jednym z zabezpieczeń jest systematyczne nadzorowanie położenia pojazdów za pomocą lokalizatorów GPS. Poza tym korzystamy wyłącznie z usług doświadczonych kierowców, którzy perfekcyjnie opanowali drogowe rzemiosło, jakim jest transport międzynarodowy z miasta Zielona Góra.


Renault Trafic z firmy transportowej

Gwarancja korzystnej ceny

Koniec z obawą o ostateczny koszt przejazdu! W przewozimy24.com.pl od początku działalności, czyli ponad 10 lat, stawiamy na pełną przejrzystość usług także w zakresie cennika. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób. Mogą Państwo liczyć na szczegółową wycenę jeszcze przed realizacją usługi. Ułatwia to zaplanowanie budżetu, jakiego będzie wymagał konkretny transport międzynarodowy, rozpoczynający się w mieście Zielona Góra. Warto wiedzieć, że jedną z naszych specjalności jest przewóz osób na lotniska, np. w Berlinie, Wrocławiu i Poznaniu. W tym przypadku mogą liczyć Państwo na dodatkowe udogodnienia. Umożliwiamy np. przechowanie ubrań zimowych oraz prywatnych fotelików dla dzieci. Ma to niebagatelne znaczenie, gdy trzeba zmierzyć się z ograniczoną przez linie lotnicze wagą walizek podróżnych. Przechowywane rzeczy oddajemy po powrocie z wyjazdu.nasza Flota