Nasza firma ...

pic_1

Przewóz osób Zielona Góra i okolice (Lubuskie). Transport pasażerski busem na lotnisko i imprezy okolicznościowe.

Firma z doświadczeniem w przewozie osób od 2010 roku. Wszytskie nasze samochochody są monitorowane przez lokalizator GPS co znacząco zwiększa Państwa bezpieczeńśtwo.

Szukasz firmy, która zapewni profesjonalny, komfortowy i bezpieczny przewóz osób w Zielonej Górze i Lubuskiem? Dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą godną polecenia, o czym świadczą zadowoleni klienci, którzy cyklicznie korzystają z naszych usług. Zajmujemy się transportem osób na trasie Zielona Góra - Berlin i nie tylko.

Specjalizujemy się w podróżach busem z Zielonej Góry na lotnisko w Berlinie Brandenburg BBI (BER), a także zapewniamy powrotną trasę z lotniska w Berlinie do Zielonej Góry. Organizujemy także częste transfery na lotniska w Poznaniu oraz we Wrocławiu. Zapewniamy przewozy na dworce kolejowe, wyjazdy szkolne, podróże biznesowe, transport gości podczas imprez okolicznościowych, przewóz grup na terenie Polski oraz Europy.

Każdego dnia robimy, co w naszej mocy, aby każdy pasażer był zadowolony. Wśród wszystkich firm świadczących przewóz osób w województwie lubuskim wyróżnia nas z pewnością szeroki zakres usług. Nie boimy się podjąć żadnego zlecenia. W zależności od potrzeb pracujemy także w święta, w dzień i w nocy. Dla naszych klientów jesteśmy do dyspozycji przez cała dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki doświadczeniu, jakie posiadają nasi kierowcy, zapewniamy terminową, systematyczną i w pełni profesjonalną obsługę klientów indywidualnych oraz grupowych.

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY ZIELONA GÓRA FIRMA TRANSPORTOWA ZIELONA GÓRA

Nasza oferta

Płatności

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy mozliwość dokonywania płatności kartami płatniczymi: VISA, MasterCard, Maestro, PolCard oraz AmericanExpress.

pic_2

Przewozy pasażerskie

Posiadamy niezbędne Licencje i Certyfikaty uprawniające nas do zarobkowego przewozu osób w kraju oraz za granicą (dokumenty dostępne w zakładce "Licencje Certyfikaty". Oba dokumenty poświadczają nasze wysokie kwalifikacje zdobyte podczas szeregu Państwowych szkoleń.

Przewozy dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych:

  • transfery lotniskowe (więcej w zakładce "LOTNISKA")
  • przewóz, transport paczek z adrsu pod adres do Berlina, Poznania oraz Wrocławia
  • transfery, przewozy na dworce kolejowe m.in. Berlin, Poznań, Wrocław, Świebodzin

zobacz więcej...

>


nasza Flota